BAHCO

W CODZIENNYM ŻYCIU profesjonalnych rzemieślników są trzy źródła energii: doświadczenie, zawodowa duma oraz odpowiednie narzędzia. Koniecznym jest, aby narzędzia były zawsze sprawne i gotowe do pracy, nawet wówczas gdy zadanie do wykonania będzie bardzo trudne. Od 1886 roku Grupa Bahco rozwija, produkuje i sprzedaje narzędzia przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników. To jest nasz wkład w wydajność i satysfakcję z pracy.

NASZE DZIAŁANIA SĄ PODPORZĄDKOWANE POTRZEBOM KLIENTÓW. Dlatego przy rozwijaniu, produkcji i sprzedaży narzędzi, opieramy się na wypracowanych przez lata zasadach.

 

1. Nie wystarczy, żeby nasze narzędzia były dobre. Muszą być absolutnie najlepsze w swojej klasie, w sensie; wydajności, łatwości użytkowania, jakości i ergonomii, aby nasz Klient otrzymał narzędzie warte dużo więcej niż wydane pieniądze.

2. Narzędzie, które nie jest pod ręką, gdy jest potrzebne, nie jest nic warte. Grupa Bahco jest jednym z kilku producentów narzędzi, których potencjał pozwala na dostarczanie narzędzi praktycznie do każdego miejsca na świecie. Nasze marki są globalne, nasze działania są ściśle powiązane z lokalnymi rynkami. Chcemy dać naszym Klientom korzyści skali, wysoką jakość i łatwy dostęp do naszych narzędzi, a wszystko to po rozsądnych cenach, w połączeniu z serwisem dostosowanym do lokalnych potrzeb.

3. Chcemy, aby duma zawodowa użytkowników rozwijała się razem z naszymi narzędziami. Nic nie równa się z satysfakcją z dobrze i szybko wykonanej, trudnej pracy. Rozumiemy przez to sytuację, gdy doświadczenie, umiejętności oraz dobre narzędzia czynią pracę prawdziwą przyjemnością. Przywiązanie doświadczonego użytkownika do jego ulubionych narzędzi jest ważnym bodźcem stymulującym nas do dalszej pracy badawczej i rozwijania narzędzi, które oferujemy.

 

Piły ze znakiem RYBY I HACZYKA były produkowane w Szwecji już w 1886 roku. Klucz nastawny został wynaleziony przez J. P. Johanssona, jednego z założycieli Bahco, w 1892 roku. Dzisiaj piły ręczne, klucze nastawne, pilniki i szczypce sprzedawane są pod nazwą Bahco. Produkty takie jak brzeszczoty, piły taśmowe i piły otworowe noszą nazwę Bahco Sandflex , a narzędzia ogrodnicze dostarczane są pod nazwą Bahco Pradines.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową

bahco-narzedzia.info