Rozwiązanie Dynamic-Drive Profile

Dwunastokątny profil klucza oczkowego lub nasadki prowadzi do powstania wysokich naprężeń w miejscach styku zęba nasadki z łbem śruby lub nakrętki. W celu ominięcia tego zjawiska firma prowadziła zupełnie nowy profil klucza nazwany Dynamic-Drive Profile, którego główną zaletą jest powiększenie powierzchni styku łba śruby i klucza, co w efekcie daje zdecydowanie mniejsze zużycie zarówno śruby jak i klucza przy tym samym momencie odkręcającym.

Dynamic-Drive Profile to zdecydowanie większa trwałość narzędzia i detalu oraz maksymalizacja momentu obrotowego.

 

BAHCO produkuje szeroką gamę kluczy wykonanych z jakościowego stopu stali vanadium-extra poddanego specjalnej obróbce cieplnej. Produkowane klucze spełniają normy DIN oraz ISO. Dostępne są wymiary metryczne jak i calowe. Wykończenie – chromowo-niklowe polerowane zapobiegające powstawaniu korozji i ułatwiające oczyszczenie narzędzia. W ofercie znajduje się ponad 800 typów i wymiarów kluczy do bardzo szerokiego zakresu zastosowań, między innymi:

 • klucze płaskie
 • klucze płasko-oczkowe
 • Klucze oczkowe dwustronne
 • Klucze nasadowe wygięte i proste

 • Optymalny kształt kluczy – pocieniony przekrój szczęk do pracy w miejscach trudno dostępnych, zaokrąglone krawędzie oraz odpowiednio kształtowana główka pozwala na przyłożenie większego obciążenia oraz zapewnia wygodny, pewny chwyt.

   

  NASADKI I KOŃCÓWKI UDAROWE

  Profesjonalne narzędzia udarowe – kompletny zakres nasadek i końcówek stanowiących wyposażenie dla narzędzi pneumatycznych. Nasadki wykonane ze stali, kute i oksydowane. Dostępne nasadki 1/4″ 3/8″ 1/2″ 3/4″ 1″ sześciokątne zwykłe oraz sześciokątne typ przedłużony, TORX. Rozmiary metryczne oraz calowe. Szeroka gama końcówek i uchwytów udarowych do większości maszyn pneumatycznych obecnych na rynku.

   

  NASADKI I POKRĘTŁA Z GRZECHOTKĄ

  BAHCO dostarcza dowodu, że nasadki, pokrętła i inne akcesoria są wyrobami doskonałymi w swej klasie, z uwagi na wysoką dokładność wykonania i odporność na zużycie. Nasze cienkościenne nasadki mogą pracować w warunkach, w których inne już się nie sprawdzają. Najlepszą rekomendacją jest tutaj przemysł lotniczy, który od lat zaopatruje się w nasze narzędzia, a który stawia najwyższe wymagania technologiczne dla narzędzi. Podobnie jak klucze nasadki wykonane są ze stali vanadium-extra. Dostarczane są pojedynczo lub w zestawach narzędziowych w metalowych kasetach lub plastikowych wytłoczkach przystosowanych do wózków narzędziowych. Rozmiary 1/4″, 3/8″/ 1/2″, 3/4″, 1″

   

  Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową

  bahco-narzedzia.info