Narzędzia ogrodnicze BAHCO

Narzędzia ogrodnicze produkowane przez firmę BAHCOsą sprzedawane w ponad 60 krajach. Program narzędzi przeznaczony jest dla profesjonalistów – sadowników, ogrodników, osób zajmujących się kształtowaniem zieleni. Dla tych użytkowników wysoka jaksć i funkcjonalnosć są podstawowymi cechami jakimi powinno się charakteryzować dobre narzędzie.
Cechy wyróżniające narzędzia BAHCO:

 • Narzędzia produkowane na bazie szwedzkiej, jakosciowej stali
 • Specjalny proces hartowania i szlifowania gwarantuje długą żywotnosć ostrzy
 • Sekatory produkowane z myslą o profesjonalistach wykonujących od 5 do 12 tysięcy cięć dziennie
 • Ergonomiczny projekt zapewniający komfort użytkowania (rękojesci z włókien węglowych)
 • Wymienne częsci (bufory, ostrza, sworznie) pozwalające na „odnowienie” narzędzia niewielkim kosztem
 •  

  SEKATORY DWURĘCZNE

  Profesjonalne narzędzia powstające przy współpracy z sadownikami. Przykładowo, sekator P160 był opracowywany przez 4 lata. Ponad 500 najbardziej wymagających sadowników było zaangażowanych w udoskonalanie naszego sekatora. Poczawszy od sadów USA, poprzez Hiszpanię, Włochy, a kończąc na Nowej Zelandii, w sumie w jedenastu krajach, sekator P160 zyskiwał kształt jaki obecnie posiada. Niektóre z cech jakie zyskał dzięki tej współpracy to:

  1) ostrza i krawędzie tnące zaprojektowane tak, aby ciąć lżej i szybciej
  2) Odboje z tworzywa eliminujące uderzenia
  3) Odpowiednie wyważenie narzędzia sprawia, że użytkownik mniej się męczy
  4) Rękojeci wykonane z duraluminium są trwałe i zmniejszają wagę sekatora.

   

  SEKATORY JEDNORĘCZNE

  Szeroka gama sekatorów jednoręcznych, od modeli dla wymagających hobbystów po sekatory najwyższej swiatowej jakosci pozwalających na wykonywanie kilku tysięcy cięć dziennie. Sekatory SANDVIK gwarantują: znacznie mniejszy wysiłek podczas cięcia; cięcia gładkie i czyste; wyjątkową wydajnosć pracy; długą żywotnosć ostrzy. Rękojesci wykonane ze stali lub włókien węglowych. Częsci wymienne.

   

  SIEKIERY

  Siekiery do róznych zastosowań: siekiery ogrodowe, do rozłupywania, typu kanadyjskiego. Obuchy wykonane z wysokiej jakosci stali narzędziowej zgodnie z normą DIN7287, w pełni polerowane. Rękojesci z twardych gatunków drewna: jesion lub orzech. Obuchy trwale osadzone na rekojesci przy pomocy specjalnego, wtapianego klina. Dostępne zapasowe rękojesci. Ostrza w siekierach profesjonalnych maja osłonę z naturalnej skóry.

   

  Sekatory i narzędzia akumulatorowe

  Sekatory elektryczne z zasilaniem akumulatorowym są znakomitą alternatywą dla sekatorów tradycyjnych – ręcznych, które wymagają dość dużego wysiłku przy pielęgnacji dużych powierzchni, (co powoduje szybkie zmęczenie użytkownika i automatycznie zwiększa ryzyko kontuzji oraz zmniejsza wydajność pracy) a także sekatorów pneumatycznych, wymagających zasilania kompresorem o odpowiednich parametrach i zazwyczaj dość hałaśliwym. Nasze sekatory elektryczne są bardzo proste i przyjazne w użytkowaniu a dzięki wdrożeniu nowoczesnych technologii mają oczekiwane parametry, pozwalające na intensywne użytkowanie w produkcji ogrodniczej. Zastosowany akumulator litowo-jonowy jest najkorzystniejszym kompromisem pomiędzy jego pojemnością i wagą, przekładającymi się na wydajność pracy. Stosunkowo duża pojemność przy niskiej wadze oraz zastosowanie wygodnej i ergonomicznej uprzęży do noszenia – pozwalają na ciągłą i komfortową kilkugodzinną pracę.

  Solidny sekator jest tak skonstruowany i wykonany aby użytkownik mógł wykonywać intensywne i wymagające prace z jak najmniejszym wysiłkiem i maksymalnym wykorzystaniem możliwości urządzenia.

  Nowością jest możliwość pracy z użyciem dwóch narzędzi do przycinania: sekatora i pilarki ! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami i danymi urządzenia oraz do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania bliższych informacji. Jako odpowiedzialny producent narzędzi BAHCO dbamy o wsparcie i opiekę posprzedażną (gwarancyjną i pogwarancyjną) naszych klientów użytkowników narzędzi.

  Dla poważnie zainteresowanych użytkowników istnieje możliwość przetestowania urządzenia w warunkach rzeczywistych – po uprzednim uzgodnieniu szczegółów.

   

  Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu