Technologia wykonania pił tarczowych

Uznana, najwyższa swiatowa jakosć węglików spiekanych firmy SANDVIK oraz BAHCO zautomatyzowany proces lutowania ostrzy z węglików do stalowej tarczy szeroka gama pił do cięcia takich materiałów jak drewno, materiały drewnopochodne, aluminium, stal możliwosć ponownego ostrzenia pił tarczowych (20-30 razy) przynosząca znaczne oszczędnosci

 

PIŁY TARCZOWE DO ELEKTRONARZĘDZI

Piły tarczowe z ostrzami z węglików spiekanych są używane głównie do cięcia płyt wiórowych, sklejki i innych materiałów drewnopochodnych. Ostrza z węglików spiekanych znacznie podwyższają trwałsć piły (nawet o ok. 50%) w porównaniu do pił z ostrzami stalowymi. Piły tarczowe SANDVIK’a wykonane są przy użyciu najnowszych technologii. Całkowicie zautomatyzowany proces lutowania ostrzy z węglików do stalowej tarczy zapewnia powtarzalną i najwyzszą jakosć. Po procesie lutowania piła jest piaskowana i szlfowana. Piły z ostrzami z węglików spiekanych zapewniają dokładniejsze i szybsze cięcie w porównaniu do pił rozwodznych o dwukrotnie większej ilsci zębów. Otwory wewnętrzne dobrano tak, aby piły mogły współpracować z większoscią maszyn dostępnych na rynku (AEG, B&D, Bosch, Celma, Festo, Makita, Metabo, DeWalt). Opakowanie piły dostarcza informacji na temat jej zastosowania.

 

PIŁY TARCZOWE PRZEMYSŁOWE

W ofercie narzędzi firmy SANDVIK znajdują się piły tarczowe z węglikiem spiekanym do zastosowań przemysłowych. Produkowane są tarczówki do cięcia drewna i materiałów drewnopochodnych (płyty wiórowe, laminowane, MDF), do cięcia plastików, aluminium oraz stali. Piły tarczowe dostępne są w rozmiarach od 125 mm do 610 mm. Istnieje możliwosć zamawiania pił o specjalnych parametrach, przykładowo z nietypwymi otworami. Proponujemy także ostrzenie pił przy pomocy specjalistycznego sprzętu dzięki czemu możliwe jest przedłużenie żywotnosci piły.


Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu