Atlas-Copco przemysłowe sprężarki powietrza

Jako autoryzowany dystrybutor firmy ATLAS COPCO, prowadzimy sprzedaż i serwis przemysłowych sprężarek powietrza, generatorów oraz pneumatycznych narzędzi montażowych.

Firma utworzona w 1873 r. Atlas Copco jest globalną grupą przemysłową skupiającą 20 marek, zatrudniającą ponad 26000 ludzi w 70 fabrykach zlokalizowanych w 16 krajach na 5 kontynentach oraz światowym liderem w produkcji i sprzedaży maszyn oraz urządzeń dla wielu gałęzi gospodarki. Atlas Copco dostarcza swoim użytkownikom szerokie spektrum urządzeń do których należą: sprężarki powietrza i gazu, generatory, sprzęt budowlany i górniczy, narzędzia pneumatyczne, systemy montażowe oraz związane z tym usługi jak np. wynajem sprzętu.

 

Profesjonalne sprężarki powietrza

Oferujemy starannie wyselekcjonowane sprężarki powietrza Atlas Copco. W szerokiej gamie można znaleźć zarówno sprężarki z wtryskiem oleju, jak i bezolejowe. We wszystkich urządzeniach zastosowano najlepsze technologie i materiały, dlatego proponowane sprężarki są energooszczędne, solidne i bezpieczne, oraz łatwe w montażu i obsłudze. Bogactwo dostępnych rozwiązań pozwala na dobranie odpowiedniej sprężarki powietrza dla każdej branży.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową

ac.machonko.pl