Firma Export – Import Machońko zajmuje się sprzedażą maszyn budowlanych.

Przede wszystkim są to maszyny firmy JCB. JCB to brytyjski największy producent sprzętu, takiego jak: maszyny do robót ziemnych, rolniczych, transportu materiałów, hydrauliczne agregaty, młoty i narzędzia budowlane, wykorzystywanego w całej Europie. Nasza firma ogranicza swoją działalność do maszyn budowlanych. Dystrybuujemy wszelkiego rodzaju koparki – od największych gąsienicowych przez koparko – ładowarki aż po najmniejsze minikoparki i mikrokoparki. W naszej ofercie posiadamy także ładowarki, nośniki teleskopowe oraz woźniki.

 

Jesteśmy rzetelną firmą. W sposób indywidualny podchodzimy do potrzeb każdego klienta. Zapewniamy fachową poradę, nasze doświadczenie pozwala nam dobrać najlepszy sprzęt do potrzeb klienta. Nasi konsultanci to specjaliści znający się na maszynach budowlanych, chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, rozwieją wątpliwości. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu profesjonalną obsługę.

Branża budowlana to branża dynamiczna, rozwijająca się. Nasz sprzęt odpowiada potrzebom współczesnego budownictwa. Zajmujemy się również eksportem i importem maszyn budowlanych. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo najnowocześniejszy sprzęt odpowiadający współczesnym normom i wymaganiom. Nasza propozycja jest reakcją na dynamiczną eskalację branży budowlanej.

 

Do kogo kierowana jest nasza oferta? Przede wszystkim do właścicieli firm budowlanych, dla których nasz sprzęt jest nieodzowny w skutecznej pracy. Maszyny budowlane JCB to najwyższa jakość, która gwarantuje efektywne oraz sprawne wykonanie robót na każdym terenie, w każdych warunkach. Nadają się do prac na placach budowy, przy budowach dróg oraz przy wszystkich innych robót wymagających odpowiedniego sprzętu. Z naszego asortymentu mogą również korzystać osoby prywatne. Minikoparki czy mikrokoparki to sprzęt idealnie sprawdzający się w pracach na niewielkim terenie, jest zwrotny i bardzo funkcjonalny, doskonały do robót w ogrodach, przy budynkach mieszkalnych.

Ceny oferowanych przez naszą firmę maszyn są bardzo korzystne, najlepsze na rynku w branży budowlanej. Stawiamy przede wszystkim na satysfakcję klientów. Procedury finansowe są krótkie i nieskomplikowane, cenimy Państwa czas.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem na stronie

machonko-budowlane.pl